www.

درباره ی ما

گروه فناوران همیشه آنلاین به مدیریت آقای محسن جعفری با تحصیلات مرتبط با IT فعاليت میزبانی خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد. این گروه تا کنون توانسته است چندین برند موفق تجاری با فعالیت میزبانی تا کنون داشته باشد.

فعالیت این مرکز در زمينه ارائه خدمات انفورماتيک و خدمات تخصصي میزبانی وب، هاستينگ ، ثبت دامنه های مختلف اینترنتی، ارائه سرور های مجازی و اختصاصی از دیتاسنتر های ایرانی و اروپایی فعالیت دارد و با بهره گیری از تیمی حرفه ای ، مجرب و متخصص خود را متعهد به هدایت قدرت بی بدیل اینترنت به سمت کاربران خود نمود .

ما تا کنون توانسته ایم با فراهم آوردن مجموعه ای از قدرتمند ترین سرور ها قادر به ارائه خدمات هاستینگ در بالاترین سطح کیفی و ایمنی و بدون هیچ گونه نگرانی از مشکلات احتمالی ناشی از تحریم دیتاسنتر های آمریکایی خواهیم بود.

هدف ما فراهم آوردن با کيفيت ترين و ایمن ترین سرويس ها با مناسب ترين قيمت های ممکن است و ما براي رسیدن به اين مقصود دائما در حال تلاش برای ارتقا و بهبود کيفيت سرويس هايمان بدون لحاظ کردن هر گونه هزینه اضافی براي مشتريانمان هستيم.

شما نیز می توانید با پيوستن به جمع کاربران ما تجربه اي نو در قلمرو فناوری اطلاعات و حضور در عرصه نوین و رو به پیشرفت شبکه جهانی وب را آغاز نمایید.

همین حالا عضو شوید و از خدمات این مرکز بهره مند شوید

پشتیبانی